Aktualności / POLKOMTEL S.A. dołączył do grona sponsorów Laboratorium Podstaw Telekomunikacji

POLKOMTEL S.A. dołączył do grona sponsorów Laboratorium Podstaw Telekomunikacji

Miło na poinformować, że czołowy operator GSM, właściciel marki PLUS GSM, firma POLKOMTEL S.A. dołączyła do grona firm wspierających działające w naszej Katedrze Laboratorium Podstaw Telekomunikacji.

Dzięki panu Bartłomiejowi Jaworskiemu, Dyrektorowi Regionu Technicznego POLKOMTEL S.A. oraz panu Tomaszowi Kani, Kierownikowi Zespołu ds. Kontroli Kosztów i Budżetu, do naszego Laboratorium przekazana została stacja bazowa telefonii GSM IntraTalk HW 2+2 firmy Nokia wraz z wyposażeniem oraz radiolinia DMR OU 23 GHz wraz z antenami.

Przy wsparciu specjalistów z firmy POLKOMTEL S.A. uzyskany sprzęt będzie zainstalowany w Laboratorium Podstaw Telekomunikacji i wykorzystywany do zajęć dydaktycznych i realizacji prac dyplomowych.

Serdecznie dziękujemy firmie POLKOMTEL S.A. za wsparcie udzielone naszej Uczelni.